Z wielką przyjemnością witamy w naszym zespole Joasię, Kasię i Natalię i zapraszamy do zapisów na cudowne jesienne rytuały zabiegowe, hennę brwi i rzęs oraz manicure i pedicure.

Joasia:

Zainteresowanie rytuałami pielęgnacyjnymi i aktywnymi składnikami kosmetyków towarzyszyło mi od zawsze. Rosnące wymagania mojej alergicznej, wrażliwej cery ukierunkowały te zainteresowania na poszukiwanie preparatów z prostymi składami, bazujących na naturalnych substancjach aktywnych, jednak głód nowości nie pozwolił podążyć ścieżką eco-radykałów. W końcu zaczęłam tworzyć własne kosmetyki łącząc te dwa nurty. Idąc dalej tą drogą parę lat temu ukończyłam kosmetologię. Dzięki zdobytej wiedzy oraz licznym szkoleniom mogę zajmować się zabiegami z zakresu kosmetyki upiększającej i pielęgnacyjnej w sposób profesjonalny, łącząc pasję z pracą zawodową.

Kasia:

Stylizacja paznokci oraz rytuały pielęgnacyjne dłoni i stóp to moja pasja. Swoją pracę wykonuję z największą starannością i indywidualnym podejściem do Klienta.”Po pierwsze nie szkodzić” to ważne motto które mi przyświeca, więc nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zabiegów stylizacji dłoni i stóp, rozwiązać każdy problem i dobrać odpowiedni zabieg. Czekam na Was niecierpliwie drogie Klientki/ci, bo w naszym salonie robimy najpiękniejsze paznokcie zgodne z aktualnymi trendami i parzymy najlepszą kawę💅☕

Natalia:

Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się od wizażu. Odkąd pamiętam była to dla mnie ogromna pasja. Potrzebowałam jednak czegoś więcej. Dlatego w roku 2010 obroniłam dyplom kosmetologa na Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej im. Józefa Dietla w Krakowie. Później ukończyłam szkołę wizażu i stylizacji w Artystycznej Alternatywie i każdego roku podnoszę swoje kwalifikacje na kolejnych szkoleniach. Na ten czas jest to udział w ponad 24 kursach. Jestem również instruktorem przedłużania rzęs. Moją specjalnością jest przedłużanie rzęs, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, peelingi chemiczne oraz mezoterapia igłowa. Zwracam szczególną uwagę na indywidualne podejście do klienta. Moją wizytówką są zadowoleni klienci. Zapraszam serdecznie na zabiegi i szkolenia.

Kategoria