Przedłużanie rzęs to jeden z najpopularniejszych zabiegów upiększających okolice oczu. Pozwala na uzyskanie wielu efektów, w zależności od potrzeb klientki – od naturalnego po spektakularny. Dzięki temu zabiegowi zaoszczędzisz rano czas na zbędne malowanie, a oczy będą wyglądać 24h idealnie.

Na czym polega zabieg przedłużania rzęs?

Do pojedynczej naturalnej rzęsy doklejane są syntetyczne rzęsy. W zależnosci od wybranego efektu, może to być jedna sztuczna rzęsa lub kępki. Aktualnie na rynku dostępne są świetnej jakości materiały co pozwala na uzyskanie bardzo naturalnych efektów.Jaka jest częstotliwość wykonywania zabiegu?

Na 1 spotkaniu wykonywane jest założenie rzęs co średnio trwa między 2-3h ( syntetyczne rzęsy doklejane są do wszystkich rzęs naturalnych stąd taki czas). Poźniej rzęsy należy uzupełniać co ok. 3 tygodnie.

Dla osób, które nie lubią długo leżeć, zalecane są spotkania co 2 tyg. Jednak standardowo wyznaczany jest okres 3 tygodni.

Dłuższy odstęp powoduje, że rzęsy mogą wyglądać nie równo i mają ubytki w gęstości wybranego efektu.Czy przedłużanie rzęs szkodzi naszym naturalnym?

Wszystko zależy od jakości wykonanej usługi. Dobrze dobrane rzęsy, odpowiednie produkty i pielęgnacja gwarantują, że naturalnym rzęsom nic się nie stanie.

W naszym salonie przedłużaniem rzęs zajmuje się stylistka z wieloletnim doświadczeniem.

To pasjonatka, która stale poszerza swoją wiedzę, która po wykonanym zabiegu wyjaśni Ci, jak odpowiednio dbać o pielęgnację sztucznych rzęs.