NOWOŚĆ!
DNA RECOVERY PEEL

Peeling wykorzystujący najnowsze osiągnięcia nanotechnologii, który działa na poziomie DNA

C-PEEL

Idealny zabieg do każdego typu skóry, zwłaszcza pozbawionej blasku, poszarzałej, dla palaczy. Doskonale rozjaśnia matową skórę

SPA PEEL CLASSIC

SPA Peel – zabieg dla skóry zanieczyszczonej, z objawami starzenia, opiera się na synergii działania czterech składników: 15% kwasu salicylowego, 8% kwasu pirogronowego, 5% kwasu mlekowego, 0,1% kwasu retinowego.

PYRUVIC PEEL

Peeling pirogronowy to zabieg odpowiedni dla każdego typu cery, skutecznie wspomagający leczenie trądziku, zwalczający zaskórniki, a także łagodzący stany zapalne. 

FERULAC VALENCIA PEEL

Redukuje zmarszczki, przebarwienia, ujędrnia i rozświetla cerę.

FERULAC PEEL BOOSTER SYSTEM

Zabieg wskazany przy wszystkich przejawach fotostarzenia jako terapia anti-aging, gdy skóra traci jędrność i elastyczność a także dla osób z tendencją do trądziku i rozszerzonych porów czy z przebarwieniami posłonecznymi i pozapalnymi

RETISES CT RETINOL YELLOW PEEL

Retinol – witamina A (4%) odżywia skórę, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek, zmniejsza głębokość zmarszczek już istniejących i poprawia elastyczność skóry. Ponadto, retinol łagodzi plamy wywołane przez nadmierną ekspozycję na promieniowanie UV.

MELASPEEL R

Połączenie kwasu mlekowego, kwasu cytrynowego, kwasu kojowego, kwasu salicylowego i rezorcyny. Piling ten wskazany jest w przypadku znacznych przebarwień.


SES RETINAL ORANGE PEEL

Całoroczny zabieg odświeżający i odmładzający cerę o intensywnym działaniu regenerującym, przebiegający z minimalnym złuszczaniem. Wskazania do terapii to melasma, hiperpigmentacja, starzenie się skóry, trądzik i blizny.

MANDELAC

Zawiera kwas migdałowy pochodzący z ekstraktu z migdałów. Stymuluje produkcję kolagenu, aktywuje odnowę komórkową, posiada właściwości antybakteryjne.


ARGIPEEL

Jest delikatnym pilingiem, odpowiednim dla osób o skórze wrażliwej i z nietolerancją innych, silniejszych pilingów. Doskonały dla cery dojrzałej, zniszczonej słońcem. Zawiera argininę, kwas mlekowy, mocznik, aloe vera i alantoinę.